Na našich stránkach jsou používány soubory cookies. Pokračováním v prohlížení těchto stránek souhlasíte s používáním cookies na Vašem zařízení. Souhlasím

Vyberte kategorii
přihlášení

7 produktů

Zdraví a Wellness - Zdravotnické pomůcky


cena od: 479,-
do: 6 409,-
Řadit podle
Filtr:
značky a parametry
Bílé LED reflektor s bodovými světly usnadňuje viditelnost žárovky·Červená LED dioda pro zobrazení při nalezeném kooptu·Integrovaná lupa a čisticí kartáček Nepoužívejte přístroj na domácích mazlíčních. Ty nepřispívají do kopen, které postiují lidi. Elektrický hřeben na vši SC 04 není zdravotnický přístroj. Hřeben na vši (vč. Baterie)·.
Elektrický hřeben na vši Scala SC04 17181
483,-
s DPH
Kód: 1591320-CR

Dostupnost a expedice: 15.04.2021
Vynikající účinek, tónění bakterií díky 180° C hornímu vzduchu Horkovzdušný sterilizátor Steri 15·.
Horkovzdušný sterilizátor Emag Steri 15 60078
6 408,-
s DPH
Kód: 1677612-CR

Dostupnost a expedice: 15.04.2021
Pro případ, že telefonování není možné. Nouzové tlačítko pe-SOS přináší pocit bezpečí již jen jistotou, že v případě nouze bude vždy možné přivolat pomoc. Při neočekávaných a náhlých událostech Spuštění alarmu pomocí tlačítka pe-SOS v aplikaci pro nouzové situace ve smartphonu Smartphone není potřeba brát do ruky. Nouzové volání se spustí ve vzdálenosti až 20 metrů od smartphonu. Snadné nouzové volání: spustí se soukromý řetězec nouzového volání, který však není určen přímo záchranným službám.Příjemce poplachu obdrží SMS a e-mailem přesný údaj o poslední poloze GPS odesílatele. Zajišťuje bezpečnost·Malé, nenápadné, lehké a snadno ovladatelné·Vč. připojitelné poplašné sirény až se 110 decibely Nouzové tlačítko pe-SOS je GPS ideální na cesty A NENÍ domovním tísňovým volání pro osoby vyžadující péči! Nouzové tlačítko pe-SOS · Závěsný pásek · Baterie · . Pro Android (ve verzi 4.4 nebo novější) a iPhone (od iOS 8) - smartphony musí podporovat Bluetooth LE.
Nouzové tlačítko k smarpthonu pe-SOS Outdoor Sicherheitsknopf für Smartphones LITE 1606493
709,-
s DPH
Kód: 1606493-CR

Dostupnost a expedice: 15.04.2021
Tlakoměr na paži Beurer BM 49 656.28
1 490,-
s DPH
Kód: 1375418

Dostupnost a expedice: 3 - 5 dní
Přístroj pro dobrý spánek SleepMate - jednoduchý, ale velmi účinný. Vytváří přirozený a uklidňující zvuk proudícího vzduchu, a tak potlačuje široké spektrum rušivých zvuků. Umožňuje hlubší spánek, relaxaci a zlepšení koncentrace. Dohm SleepMate také pomáhá chránit soukromí v důvěrných situacích. Kompaktní a lehký přístroj pro dobrý spánek se vejde na pracovní stůl, noční stolek nebo do kufru. 2 možnosti pro nastavení výšky tónu a hlasitosti. Dohm vytváří přirozený "bílý šum" (White Noise), nepoužívá smyčky nahraných zvuků. Rovnoměrný a nenápadný zvuk potlačí hudbu sousedů, chrápání partnera nebo zábavu spolubydlících. Produkovaný přirozený "bílý šum" Dohm může být také použit jako ochrana soukromí při důvěrných rozhovorech, např. lékařských nebo se zákazníky. Ideální pro pohodlný spánek kojenců nebo koncentraci dětí při domácích úkolech. I na cestách se můžete cítit jako doma.·Úleva při onemocnění tinnitus·Vhodný pro pracovníky nočních směn·Skryje rušivé zvuky pro koncentraci a zdravý spánek Vyrobeno v USA. Jeden z nejprodávanějších přístrojů pro dobrý spánek v USA. přístroj pro dobrý spánek SleepMate · Návod k obsluze.
Zařízení pro klidný spánek DOHM Sleepmate, 700904
1 690,-
s DPH
Kód: 860598-CR

Dostupnost a expedice: 15.04.2021
Pouzdro na léky vám pomáhá organizovat váš denní příjem léků. S nastavitelnými časy alarmu si vždy vzpomenete na čas užívání léku. 5 časů alarmu/den·Funkce měření tepu Krabička na tabletky (vč. Baterií)·.
Zásobník na léky s alarmem a měřením pulsu, Scala Vergiss nix
479,-
s DPH
Kód: 860049-CR

Dostupnost a expedice: 15.04.2021
Zvlhčovač vzduchu·.
Zvlhčovač vzduchu Medisana AH 661 60052
1 606,-
s DPH
Kód: 1644211-CR

Dostupnost a expedice: 15.04.2021


nahoru


Značkové RC MODELY


RC modely REELY RC příslušensví MODELCRAFT Nabíječky VOLTCRAFT TAMIYA rc modely HPI-RACING RC modely CARSON rc modely THUNDER-TIGER RC modely TEAM-C RC modely T2M RC modely Thunder Tiger RC modely KYOSHO RC modely

RC modely? A co to jsou RC MODELY?

RC model je jakýkoli model ať už RC auta, RC vrtulníku, RC lodě či letadla, rádiově řízený. Prakticky se jedná o modely na dálkové ovládání. Nejprodávanější a nejoblíbenější jsou RC modely aut, jejich ovládání a požitek z jízdy je neuvěřitelný. Mezi trochu složitější modely ale přesto velmi dobře ovladatelné patří vrtulníky a letadla. Pro naprosté začátečníky v RC modelech doporučujeme RTR sady (Ready To Run), tyto sady obsahují kompletní sadu všeho potřebného, stačí jen dokoupit baterie do vysílačky a můžete jezdit.

Pro koho RC modely jsou?

RC modely jsou určeny prakticky pro každého kdo má chuť si hrát s RC auty, RC letadly, RC loděmi a RC vrtulníky. V této kategorii hraní není žádné omezení jen pro každého je určena jiná hračka, pro začátečníky levné modely k naučení a pro pokročilé profi rc modely. U nás si vybere každý…

Doporučujeme začínat zde: RC modely aut, RC modely BUGGY, TRUGGY, MONSTER, dále RC modely lodí, letadel

Zboží doručujeme:

Pavla Růžičková

Česká pošta, na dobírku, cena 148,- Kč

Pavla Růžičková

PPL, na dobírku, cena 148,- Kč

Možnosti platby:

Na dobírku, platba bankovním převodem

Kontaktní adresa a prodejna
RC modely aut, lodí, letadel a vrtulníků:

Hrackolend, RC modely kam se podíváš

info@hrackolend.cz

Hračkolend.cz
Plyšáky u nás nenajdete...

Litoměřická 52,
Česká Lípa
470 01

Pan vedoucí:

Igor Růžička Igor Růžička
E-mail: igor@hrackolend.cz

Pracovní doba zde


Syn pana vedoucího

Tomáš Růžička rc modelyTomáš Růžička
Email: tomas@hrackolend.cz