Na našich stránkach jsou používány soubory cookies. Pokračováním v prohlížení těchto stránek souhlasíte s používáním cookies na Vašem zařízení. Souhlasím

Vyberte kategorii
přihlášení

5 produktů

Vysílačky a radiostanice - Headsety na motocykly


cena od: 483,-
do: 2 224,-
Řadit podle
Filtr:
značky a parametry
Univerzální headset COHS vč. Raušních polštářků a dvou mikrofonů · Návod k obsluze.
Headset s mikrofonem pro motorkáře Albrecht COHS Universal-Headset 41932 Vhodné pro typ helmy uzavřená helma, otevřená helma (JET)
483,-
s DPH
Kód: 1395921-CR

Dostupnost a expedice: 12.03.2021
S mikrofonem a funkční klávesou·Připojovací kabel pro smartphony nebo MP3 přehrávače·Vodotěsné konektory Stereo headset · Návod k obsluze.
Headset s mikrofonem pro motorkáře Albrecht SHS 300i 41935 Vhodné pro typ helmy uzavřená helma
979,-
s DPH
Kód: 1326733-CR

Dostupnost a expedice: 12.03.2021
Audio sada - kombinace reproduktorů a mikrofonu·Pro MIDLAND BT1/BT2G/BT Single/BTX1/BTX2/BT Next/BT City/BT Eva MIDLAND Audio · Návod k obsluze.
Headset s mikrofonem pro motorkáře Midland Audio Kit BT Next Conference C1008.01 Vhodné pro typ helmy uzavřená helma, otevřená helma (JET)
808,-
s DPH
Kód: 1395922-CR

Dostupnost a expedice: 12.03.2021
2 paralelní připojení Bluetooth·Hi-Fi sluchátka s vynikajícím zvukem·Integrované FM rádio Bluetooth jednotka BPA 500·Hi-Fi sluchátka do motocyklové přilby·Mikrofon s husím krkem·Audio kabel 3,5 mm·Nalepovací a svorkový držák·Náhradní samolepící podložky·Nabíjecí USB kabel·.
Náhlavní sada Bluetooth® s mikrofonem Albrecht BPA 500 15530 Vhodné pro typ helmy všechny typy helem
2 223,-
s DPH
Kód: 1667838-CR

Dostupnost a expedice: 12.03.2021
Přenosnou dvojitou USB zásuvku k připojení na 12 - 24 V akumulátory lze pomocí jejího stabilního držáku připevnit na řídítka nebo na trubky. Místo pořizování automobilového kabelu pro každý přístroj , můžete svou techniku na cestách nabíjet pomocí USB kabelu Vašeho zařízení. Velmi praktická pro nabíjení motocyklového rádia, akčních kamer, vysílaček, navigačních přístrojů nebo smartphonů. Víko pro ochranu před vodou·Vč. kabelu 120 cm·Stabilní držák na řídítka, trubky atd.·Vhodné také pro montáž USB zásuvka · Držák · Kabel
USB zásuvka na motorku USB Dose 73700
779,-
s DPH
Kód: 655541-CR

Dostupnost a expedice: 12.03.2021


nahoru


Značkové RC MODELY


RC modely REELY RC příslušensví MODELCRAFT Nabíječky VOLTCRAFT TAMIYA rc modely HPI-RACING RC modely CARSON rc modely THUNDER-TIGER RC modely TEAM-C RC modely T2M RC modely Thunder Tiger RC modely KYOSHO RC modely

RC modely? A co to jsou RC MODELY?

RC model je jakýkoli model ať už RC auta, RC vrtulníku, RC lodě či letadla, rádiově řízený. Prakticky se jedná o modely na dálkové ovládání. Nejprodávanější a nejoblíbenější jsou RC modely aut, jejich ovládání a požitek z jízdy je neuvěřitelný. Mezi trochu složitější modely ale přesto velmi dobře ovladatelné patří vrtulníky a letadla. Pro naprosté začátečníky v RC modelech doporučujeme RTR sady (Ready To Run), tyto sady obsahují kompletní sadu všeho potřebného, stačí jen dokoupit baterie do vysílačky a můžete jezdit.

Pro koho RC modely jsou?

RC modely jsou určeny prakticky pro každého kdo má chuť si hrát s RC auty, RC letadly, RC loděmi a RC vrtulníky. V této kategorii hraní není žádné omezení jen pro každého je určena jiná hračka, pro začátečníky levné modely k naučení a pro pokročilé profi rc modely. U nás si vybere každý…

Doporučujeme začínat zde: RC modely aut, RC modely BUGGY, TRUGGY, MONSTER, dále RC modely lodí, letadel

Zboží doručujeme:

Pavla Růžičková

Česká pošta, na dobírku, cena 148,- Kč

Pavla Růžičková

PPL, na dobírku, cena 148,- Kč

Možnosti platby:

Na dobírku, platba bankovním převodem

Kontaktní adresa a prodejna
RC modely aut, lodí, letadel a vrtulníků:

Hrackolend, RC modely kam se podíváš

info@hrackolend.cz

Hračkolend.cz
Plyšáky u nás nenajdete...

Litoměřická 52,
Česká Lípa
470 01

Pan vedoucí:

Igor Růžička Igor Růžička
E-mail: igor@hrackolend.cz

Pracovní doba zde


Syn pana vedoucího

Tomáš Růžička rc modelyTomáš Růžička
Email: tomas@hrackolend.cz