Na našich stránkach jsou používány soubory cookies. Pokračováním v prohlížení těchto stránek souhlasíte s používáním cookies na Vašem zařízení. Souhlasím


Infolinka: +420 602 590 044 (Po - Pá, 9:00 - 17:00)
Vyberte kategorii
přihlášení

30 produktů

Solární a větrná technika - Venkovní solární nástěnná svítidla


cena od: 388,-
do: 2 590,-
Řadit podle
Filtr:
značky a parametry
Solární osvětlení čísla domu Style se špičkovým plochým designem se jednoduše namontuje na stěnu domu. Při soumraku se solární osvětlení čísla domu s úspornou 4 čipovou světelnou diodou automaticky zapne a při svítání se vypne. Váš dům tak bude snadno k nalezení i v noci. Součástí dodávky jsou číslice od 1 do 999 a písmena od a do f, která lze snadno nalepit na stěnu. Rozměr světelné plochy: délka: 19,5 cm výška: 16,5 cm. Dodávka vč. samolepicích číslic.
Domovní číslo se solárním LED osvětlením Esotec Style, 102031, nerez
1 590,-
s DPH
Kód: 577555-CR

Dostupnost a expedice: 3 - 5 dní
Top design pro každý vchod. Osvětlení má velké plastové, lehce zahnuté stínítko, které můžete na popsání či potištění sundat. Osvětlení se automaticky zapne, jakmile se začne stmívat. Svítidlo se skládá z kvalitního pouzdra z ušlechtilé oceli a jedné supersvítivé LED diody. Je možno nalepit či vepsat až 4-místné domovní číslo. 4-místné domovní číslo·Odnímatelné plocha pro potisk·Pouzdro z nerezové oceli Plocha stínítka: (Š x V) 280 x 200 mm. 10 cm vysoká sada číslic a písmen od a do f · Svazek akumulátorů 3,6 V/ 1300 mAh.
Domovní číslo se solárním LED osvětlením Esotec Vision, 102200, nerez
1 490,-
s DPH
Kód: 574397-CR

Dostupnost a expedice: 3 - 5 dní
Nástěnné svítidlo z masivního nerezu je vybaveno 1 bílou 4-čipovou výkonnou světelnou diodou a je vhodné k osvětlení stěn nebo podlahy. Zabudovaný snímač intenzity světla při setmění svítidlo automaticky zapne a při rozednění opět vypne. Bez kabelu·Napájení přes solární článek·Solární modul Schott "Made in Germany" Nástěnné svítidlo · Akupack 3,6 V/ 600 mAh · Montážní vybavení · LED.
Solární LED svítidlo Esotec Shine, 102080-01, nerez
839,-
s DPH
Kód: 571241-CR

Dostupnost a expedice: 3 - 5 dní
Se solárním svítidlem Asinara Plus také ušetříte! Světlo je tehdy, je-li skutečně potřeba! Za běžného provozu svítí lampa bílou světelnou diodou a slouží jako orientační osvětlení s normální intenzitou světla. Při rozpoznání pohybu (změna teploty) se ve světle zapne výkonná bílá LED, která svítí několikanásobně větší intenzitou po dobu 60 s. Díky této vlastnosti se výrazně zvýší výkonnost svítidla, protože je větší intenzita osvětlení zapínána jen v případě potřeby. Robustní nerezový kryt a ukotvení na stěnu s vestavěným spínačem pohybu v rozsahu 120° a soumrakovým čidlem večer automaticky zapne světlo.
Solární LED svítidlo s detektorem pohybu Esotec Asinara Plus, 102098, nerez
1 189,-
s DPH
Kód: 577549-CR

Dostupnost a expedice: 3 - 5 dní
Solární osvětlení čísla domu Esotec 102036 Wave denní světlo, nerezová ocel
1 079,-
s DPH
Kód: 1377383-CR

Dostupnost a expedice: 3 - 5 dní
Nadčasový design z nerezové oceli! Vhodně doplní každý vchod. Pohodlná montáž díky plastovému pouzdru na zadní straně a cloně z nerezové oceli na přední straně. Pomocí přiložené sady číslic lze snadno nalepit domovní číslo. Vestavěné akumulátory se ve dne nabíjejí kvalitním solárním modulem. V noci se 5 vestavěných bílých světelných diod automaticky zapíná a zajišťuje osvětlení domovního čísla. K dosažení co nejdelší doby svícení i při nedostatečném slunečním svitu nebo v tmavé roční době se s klesajícím nabitím baterie automaticky snižuje intenzita osvětlení. Nerezové pouzdro k montáži na zeď·max. Třímístné domovní číslo Vč. akumulátorů, nalepovacích číslic a písmen a - f.
Solární osvětlení domovního čísla Wave
979,-
s DPH
Kód: 585820-CR

Dostupnost a expedice: 3 - 5 dní
Odolná solární LED venkovní svítidla s detektorem pohybu a soumrakovým čidlem v jednom pěkným pouzdru z nerezové oceli·LED svítidlo je vhodný pro použití ve venkovním prostředí díky pouzdro je odolné rozmarům počasí IP44 testováno·LED se při setmění zapne, při rozpoznání pohybu jsou připojeny další LED·Jednoduchá montáž, protože vše v jednom bez nákladné kabeláže (s LiFeP04 3,2 V akumulátor) Venkovní nástěnné solární svítidlo s pohybovým čidlem · Návod k obsluze.
Venkovní solární nástěnné osvětlení s PIR senzorem Brennenstuhl 1170780 SOL WL-02007 denní světlo, n
538,-
s DPH
Kód: 1763487-CR

Dostupnost a expedice: 3 - 5 dní
Jasný reflektor s regulovatelným jasu pomocí soumrakového senzoru a automatickým doba zapnutí cca 1 min.·Bez kabeláže, protože vše v jednom konceptu jednoduchého a elegantním designem krytu vše je·Infračervené pohybový senzor s 100° horizontální detekční úhel a max. 7 m dosah·Solární světlo s integrovaným solárním modulem, doba svícení při plně nabitém akumulátoru cca 80 až 90 minut Venkovní nástěnné solární svítidlo s pohybovým čidlem · Návod k obsluze.
Venkovní solární nástěnné osvětlení s PIR senzorem Brennenstuhl 1170970 SOL 04 plus 1 W, denní světl
789,-
s DPH
Kód: 1763481-CR

Dostupnost a expedice: 3 - 5 dní


15 dalších ...
nahoru


Značkové RC MODELY


RC modely REELY RC příslušensví MODELCRAFT Nabíječky VOLTCRAFT TAMIYA rc modely HPI-RACING RC modely CARSON rc modely THUNDER-TIGER RC modely TEAM-C RC modely T2M RC modely Thunder Tiger RC modely KYOSHO RC modely

RC modely? A co to jsou RC MODELY?

RC model je jakýkoli model ať už RC auta, RC vrtulníku, RC lodě či letadla, rádiově řízený. Prakticky se jedná o modely na dálkové ovládání. Nejprodávanější a nejoblíbenější jsou RC modely aut, jejich ovládání a požitek z jízdy je neuvěřitelný. Mezi trochu složitější modely ale přesto velmi dobře ovladatelné patří vrtulníky a letadla. Pro naprosté začátečníky v RC modelech doporučujeme RTR sady (Ready To Run), tyto sady obsahují kompletní sadu všeho potřebného, stačí jen dokoupit baterie do vysílačky a můžete jezdit.

Pro koho RC modely jsou?

RC modely jsou určeny prakticky pro každého kdo má chuť si hrát s RC auty, RC letadly, RC loděmi a RC vrtulníky. V této kategorii hraní není žádné omezení jen pro každého je určena jiná hračka, pro začátečníky levné modely k naučení a pro pokročilé profi rc modely. U nás si vybere každý…

Doporučujeme začínat zde: RC modely aut, RC modely BUGGY, TRUGGY, MONSTER, dále RC modely lodí, letadel

Zboží doručujeme:

Pavla Růžičková

Česká pošta, na dobírku, cena 148,- Kč

Pavla Růžičková

PPL, na dobírku, cena 148,- Kč

Možnosti platby:

Na dobírku, platba bankovním převodem

Kontaktní adresa a prodejna
RC modely aut, lodí, letadel a vrtulníků:

Hrackolend, RC modely kam se podíváš

info@hrackolend.cz

Hračkolend.cz
Plyšáky u nás nenajdete...

Litoměřická 52,
Česká Lípa
470 01

Pan vedoucí:

Igor Růžička Igor Růžička
E-mail: igor@hrackolend.cz
Tel.: +420 602 590 044

Pracovní doba zde


Syn pana vedoucího

Tomáš Růžička rc modelyTomáš Růžička
Email: tomas@hrackolend.cz