Na našich stránkach jsou používány soubory cookies. Pokračováním v prohlížení těchto stránek souhlasíte s používáním cookies na Vašem zařízení. Souhlasím

Vyberte kategorii
přihlášení

úvod   >   Osvětlení   >   Inteligentní osvětlení   >   Svítidla Q
9 produktů

Osvětlení - Svítidla Q


cena od: 1 572,-
do: 13 191,-
Řadit podle
Filtr:
značky a parametry
Stolní svítidlo Q-SKYLINE boduje především dvěma aspekty: mnohostranností a inteligentním řízením Q®. Nerezové svítidlo je osazeno pěti pevně vestavěnými LED světelnými zdroji s výkonem 0,6 W. Každý z nich vyzařuje světlo o síle asi 60 lumenů v teplé bílé barvě (3000 kelvinů) nebo v některém z 16 milionů barevných odstínů. Regulace probíhá pomocí dálkového ovládání Q®, které je součástí balení každého svítidla. S dálkovým ovládáním můžete ovládat jednotlivá svítidla i jejich skupiny (až 20 samostatných svítidel nebo tři skupiny), měnit a ukládat jejich jas a barvu. Máte tak možnost vytvořit si atmosféru přesně podle svého gusta. Všechna svítidla Q® je také možné integrovat do stávajících systémů Smart Home, které jsou založeny na bezdrátovém standardu ZigBee. Po připojení k můstku kompatibilnímu se standardem ZigBee od jiného výrobce (např. Philips hue, UBISYS G1 atd.) lze svítidla ovládat pomocí smartphonu, tabletu nebo PC přes příslušnou aplikaci. 5x RGBW LED·Stmívatelné·Nastavitelná barva světla Dodávaný dálkový ovladač není kompatibilní s Conrad Connect. · Pro připojení do zásuvky Paul Neuhaus svítilny s Conrad Connect je Philips Hue Bridge nebo Gateway Osram Lightify. LED stolní lampa · Dálkové ovládání ·
Dekorační LED stolní lampa Paul Neuhaus Q®;Q®-Skyline, pevně vestavěné LED, 2.5 W
2 874,-
s DPH
Kód: 1483860-CR

Dostupnost a expedice: 14.03.2021
2 RGBW LED·S vypínačem·S dálkovým ovládáním Dodávaný dálkový ovladač není kompatibilní s Conrad Connect. · Pro připojení do zásuvky Paul Neuhaus svítilny s Conrad Connect je Philips Hue Bridge nebo Gateway Osram Lightify. Stolní LED svítidlo · Dálkový ovladač · .
LED stolní lampa Paul Neuhaus Q®;Q®-Riller, pevně vestavěné LED, 10 W
3 991,-
s DPH
Kód: 1483850-CR

Dostupnost a expedice: 12.03.2021
Amazon *, Echo Plus a Alexa jsou registrované známky Amazon Europe S.a r.l a slouží pouze jako upozornění na kompatibilita a použití naší smart home svítidla Q. Které zobrazených produkty a svítidla pocházejí od Amazon. **Google Home je registrovaná značka společnosti Google a slouží pouze jako upozornění na kompatibilita a použití naší smart home-svítidla Q. Stropní LED svítidlo · Dálkové ovládání s baterií (2x 1,5V AAA) · .
LED stropní a nástěnné svítidlo Paul Neuhaus Q®;Q-INIGO, pevně vestavěné LED, 54 W
13 190,-
s DPH
Kód: 1880334-CR

Dostupnost a expedice: 21.03.2021
Nastavitelná barva světla·Stmívatelný·Kompatibilní sBee-System Dodávaný dálkový ovladač není kompatibilní s Conrad Connect. · Pro připojení do zásuvky Paul Neuhaus svítilny s Conrad Connect je Philips Hue Bridge nebo Gateway Osram Lightify. LED panel · Bezdrátové ovládání · 2x 1,5 V AAA baterie · .
LED stropní a nástěnné svítidlo Paul Neuhaus Q®;Q®-Flag, pevně vestavěné LED, 32 W
3 991,-
s DPH
Kód: 1389098-CR

Dostupnost a expedice: 12.03.2021
Možnost ovládání pomocí aplikace·Nastavitelná barva světla·S dálkovým ovládáním Dodávaný dálkový ovladač není kompatibilní s Conrad Connect. · Pro připojení do zásuvky Paul Neuhaus svítilny s Conrad Connect je Philips Hue Bridge nebo Gateway Osram Lightify. Stropní LED svítidlo · Dálkový ovladač · .
LED stropní a nástěnné svítidlo Paul Neuhaus Q®;Q®-INIGO, pevně vestavěné LED, 30 W
7 245,-
s DPH
Kód: 1616884-CR

Dostupnost a expedice: 21.03.2021
Možnost ovládání pomocí aplikace·Nastavitelná barva světla·S dálkovým ovládáním Amazon *, Echo Plus a Alexa jsou registrované známky Amazon Europe S.a r.l a slouží pouze jako upozornění na kompatibilita a použití naší smart home svítidla Q. Které zobrazených produkty a svítidla pocházejí od Amazon. **Google Home je registrovaná značka společnosti Google a slouží pouze jako upozornění na kompatibilita a použití naší smart home-svítidla Q. Stropní LED svítidlo · Dálkové ovládání s baterií (2x 1,5V AAA) · .
LED stropní a nástěnné svítidlo Paul Neuhaus Q®;Q®-INIGO, pevně vestavěné LED, 42 W
9 663,-
s DPH
Kód: 1663233-CR

Dostupnost a expedice: 12.03.2021
Nastavitelná barva světla (RGB a teplá bílá)·Světlo otočný·Stmívatelný Dodávaný dálkový ovladač není kompatibilní s Conrad Connect. · Pro připojení do zásuvky Paul Neuhaus svítilny s Conrad Connect je Philips Hue Bridge nebo Gateway Osram Lightify. Nástěnné LED svítidlo · Bezdrátové ovládání · 2x baterie AAA (1.5 V) · .
Nástěnné svítidlo Paul Neuhaus Q®;Q®-LED Fisheye, pevně vestavěné LED, 6 W
4 269,-
s DPH
Kód: 1483726-CR

Dostupnost a expedice: 12.03.2021
Sada LED svítidel Q boduje svou všestranností a inteligentním řízením světla Q®. Světelný zdroj o výkonu 8,5 W vyzařuje 650 lumenů. Barvu světla můžete nastavit v rozsahu od teplé bílé (2 700 K) až po denní bílé světlo (5 000 K). K tomuto účelu slouží dálkové ovládání Q®, které je součástí dodávky sady svítidel Q®. S dálkovým ovládáním můžete ovládat jednotlivé světelné zdroje i jejich skupiny (až 20 samostatných svítidel nebo max. 3 skupiny), měnit jejich jas a barvu a ukládat zvolená nastavení. Máte tak možnost vytvořit si atmosféru přesně podle svého gusta. Všechna svítidla a všechny světelné zdroje Q® je také možné integrovat do stávajících systémů Smart Home, které jsou založeny na bezdrátovém standardu ZigBee. Po připojení k můstku kompatibilnímu se standardem ZigBee od jiného výrobce (např. Philips hue, UBISYS G1 atd.) lze svítidla ovládat pomocí smartphonu, tabletu nebo PC přes příslušnou aplikaci. Světelný zdroj má energetickou třídu A+. Ovládání pomocí dálkového ovladače·Ovládání přes mobilní aplikaci·Změna barvy bílého světla (2700 - 5000 K) Dodávaný dálkový ovladač není kompatibilní s Conrad Connect. · Pro připojení do zásuvky Paul Neuhaus svítilny s Conrad Connect je Philips Hue Bridge nebo Gateway Osram Lightify. 2x LED svítidlo Q · Dálkové ovládání
Startovací sada osvětlení Paul Neuhaus Q®;Q®, E27, 8.5 W
1 572,-
s DPH
Kód: 1483756-CR

Dostupnost a expedice: 14.03.2021
Nastavitelná barva světla·Naklápěcí·S dálkovým ovládáním Dodávaný dálkový ovladač není kompatibilní s Conrad Connect. · Pro připojení do zásuvky Paul Neuhaus svítilny s Conrad Connect je Philips Hue Bridge nebo Gateway Osram Lightify. Stolní LED lampa · Dálkový ovladač · 2x baterie AAA (1.5 V) · .
Stolní lampička Paul Neuhaus Q®;Q®-Orbit, pevně vestavěné LED, 4.2 W
3 246,-
s DPH
Kód: 1492178-CR

Dostupnost a expedice: 12.03.2021


nahoru


Značkové RC MODELY


RC modely REELY RC příslušensví MODELCRAFT Nabíječky VOLTCRAFT TAMIYA rc modely HPI-RACING RC modely CARSON rc modely THUNDER-TIGER RC modely TEAM-C RC modely T2M RC modely Thunder Tiger RC modely KYOSHO RC modely

RC modely? A co to jsou RC MODELY?

RC model je jakýkoli model ať už RC auta, RC vrtulníku, RC lodě či letadla, rádiově řízený. Prakticky se jedná o modely na dálkové ovládání. Nejprodávanější a nejoblíbenější jsou RC modely aut, jejich ovládání a požitek z jízdy je neuvěřitelný. Mezi trochu složitější modely ale přesto velmi dobře ovladatelné patří vrtulníky a letadla. Pro naprosté začátečníky v RC modelech doporučujeme RTR sady (Ready To Run), tyto sady obsahují kompletní sadu všeho potřebného, stačí jen dokoupit baterie do vysílačky a můžete jezdit.

Pro koho RC modely jsou?

RC modely jsou určeny prakticky pro každého kdo má chuť si hrát s RC auty, RC letadly, RC loděmi a RC vrtulníky. V této kategorii hraní není žádné omezení jen pro každého je určena jiná hračka, pro začátečníky levné modely k naučení a pro pokročilé profi rc modely. U nás si vybere každý…

Doporučujeme začínat zde: RC modely aut, RC modely BUGGY, TRUGGY, MONSTER, dále RC modely lodí, letadel

Zboží doručujeme:

Pavla Růžičková

Česká pošta, na dobírku, cena 148,- Kč

Pavla Růžičková

PPL, na dobírku, cena 148,- Kč

Možnosti platby:

Na dobírku, platba bankovním převodem

Kontaktní adresa a prodejna
RC modely aut, lodí, letadel a vrtulníků:

Hrackolend, RC modely kam se podíváš

info@hrackolend.cz

Hračkolend.cz
Plyšáky u nás nenajdete...

Litoměřická 52,
Česká Lípa
470 01

Pan vedoucí:

Igor Růžička Igor Růžička
E-mail: igor@hrackolend.cz

Pracovní doba zde


Syn pana vedoucího

Tomáš Růžička rc modelyTomáš Růžička
Email: tomas@hrackolend.cz