Na našich stránkach jsou používány soubory cookies. Pokračováním v prohlížení těchto stránek souhlasíte s používáním cookies na Vašem zařízení. Souhlasím


Infolinka: +420 602 590 044 (Po - Pá, 9:00 - 17:00)
Vyberte kategorii
přihlášení

úvod   >   Hračky   >   LEGO®   >   LEGO® Technic
7 produktů

Hračky - LEGO® Technic


cena od: 299,-
do: 6 891,-
Řadit podle
Filtr:
značky a parametry
S autem Allrad-Abschleppwagen můžeš liegengebliebene vozidla vinicích. Tento autentický model LEGO Technic® model 2v1 má lakem jasně modrá, červená, žluté a černé a má obrovské rezervy pneumatiky se záběrovým dezénem, velmi odolné čelní ochranný oblouk s řetězem a háčkem, pohyblivé reflektor a detailní zobrazení kabina s výklopnými dvířky. S dálkovým ovládáním můžete model vpřed a couvání lze a řízení, nastavitelné opěrné nohy vysunutí a zdvihání a lanový naviják. Tento model může na výzkum přestavět vozidla, aby měřícími zábavy nabízí! Tento text byl přeložen strojově. Název LEGO, logo LEGO, mini figurka, DUPLO, LEGENDS OF CHIMA, logo FRIENDS, logo MINIFIGURES, DIMENSIONS, MINDSTORMS, MIXELS, NINJAGO a NEXO KNIGHTS jsou ochranné známky společnosti LEGO Group. ©2017 the LEGO Group.
LEGO® TECHNIC 42070 Odtahový vůz
6 890,-
s DPH
Kód: 1553565-CR

Dostupnost a expedice: 3 - 5 dní
Užijte si maximální inženýr umění a design s tímto autentické LEGO Technic® replikou RS z roku 1969 a® Mack Anthem™ zatížení vozu a přívěsu. Tento společně s Mack Trucks inc. vyvinutý model obsahuje mnoho realistické technické detaily a funkcí, mj. přední osu řízení zadních kol a 6válcový motor s funkčním světlometům válců a otočnou ventilátor. Odnímatelný přívěs má výsuvný držák, funkční nohy, synchronizovaných jeřábový ramena s bočními nabíjecí schopnost a beladbaren kontejner se dveře, nastavitelnými sedět, detailgenauem palubní desky, volant, protisluneční clony a stock postel. Tento 2 v 1 pro zkušení Baumeister obsahuje Mack značka cedule s Bulldogge a přesnou replikou RS z roku 1969 legendárního Mack® LR mullwagens. Tento text byl přeložen strojově. Název LEGO, logo LEGO, mini figurka, DUPLO, LEGENDS OF CHIMA, logo FRIENDS, logo MINIFIGURES, DIMENSIONS, MINDSTORMS, MIXELS, NINJAGO a NEXO KNIGHTS jsou ochranné známky společnosti LEGO Group. ©2017 the LEGO Group.
LEGO® TECHNIC 42078 Mack® Anthem™
4 090,-
s DPH
Kód: 1606677-CR

Dostupnost a expedice: 3 - 5 dní
Regál na vysokozdvižné vozíky (42079) nabízí zcela nové® LEGO Technic zážitek, protože má detailní kabina, oranžová výstražné světlo, velké pneumatiky a vidlice, velké výšky. Držák zafixuje vložený přístroj vozidlo, aby se zvýšila pístů motoru, zvedací a naklápěcí které vidlice, betatige na zadních kol a befordere řada zahrnuje oleje s různým stupněm k cíli. Tento LEGO Technic 2 v 1 sada obsahuje také Přepravní kontejnery s Gefahrgutkennzeichnung a NÁLEPKY, o další detaily. Vozidlo je v barvách modrá a žlutá lakovaná. Lze přestavět na výkonný odtahový vůz. Tento text byl přeložen strojově. Název LEGO, logo LEGO, mini figurka, DUPLO, LEGENDS OF CHIMA, logo FRIENDS, logo MINIFIGURES, DIMENSIONS, MINDSTORMS, MIXELS, NINJAGO a NEXO KNIGHTS jsou ochranné známky společnosti LEGO Group. ©2017 the LEGO Group.
LEGO® TECHNIC 42079 Regál vysokozdvižné vozíky
1 390,-
s DPH
Kód: 1673249-CR

Dostupnost a expedice: 23.12.2018
LEGO Technic® Harvester-Forstmaschine (42080) nabízí lohnendes stavbu a zážitkem. Tyto detailní replikou skutečný Harvester-Forstmaschine má množství realistické funkcemi. Sem patří k funkční zavěšení, s otočnou řízení a do více směrech nastavitelné Harvesterkopf s kreisendem pilový list. LEGO Power Functions Vykonat a betatige nejmodernější se stlačeným vzduchem, aby výložníkem a držáku. Můžete také kabina, aby rameno o více než 180 stupňů. Tento 2 v 1 pro zkušení Baumeister obsahuje také dvě baubare kmeny a lze navíc v odolném dřevo nabíječka přestavět. Tento text byl přeložen strojově. Název LEGO, logo LEGO, mini figurka, DUPLO, LEGENDS OF CHIMA, logo FRIENDS, logo MINIFIGURES, DIMENSIONS, MINDSTORMS, MIXELS, NINJAGO a NEXO KNIGHTS jsou ochranné známky společnosti LEGO Group. ©2017 the LEGO Group.
LEGO® TECHNIC 42080 Harvester-Forstmaschine
3 590,-
s DPH
Kód: 1673250-CR

Dostupnost a expedice: 3 - 5 dní
Užijte si je fesselndes stavbu a zážitek s LEGO Technic® sada "Terénní jeřábový vůz" (42082). To je navíc na dosud největší a nejvyšší jeřáb LEGO Technic (: srpna 2018)! Power Functions vykonat a lze horní nebo spodní jeřábový režim, pro široké spektrum motorizovanými funkce, které se snadno ovládá. Nechte se zatahovací opěrné nohy vrhnout, schwenke uspořádání o 360° tak, které betatige Hubwinde nebo jízdní na rameno až 1 metr! Manuálně betatigende funkce: pohonem všech kol, pohon všech kol, detailnějších V8 motor s pohyblivými písty a otočným ventilátor, nastavitelné vnější zrcátka a zajistí detailní snímky s Kranfuhrerkabine sklopné dveře. K tomuto silným model patří také 2 Odklápěcí přihrádky s nástroji, řetězů a hasicí přístroj a 4 desky pro ausfahrbaren nastavitelné opěrné nohy a 4 LEGO Technic Baumodule, které se zvedání a sestavit. Model z tohoto LEGO Technic 2 v 1 je k dostání v červené a černé barvě a lze jej v mobilní volný pád kladivo přestavět. Tento text byl přeložen strojově. Název LEGO, logo LEGO, mini figurka, DUPLO, LEGENDS OF CHIMA, logo FRIENDS, logo MINIFIGURES, DIMENSIONS, MINDSTORMS, MIXELS, NINJAGO a NEXO KNIGHTS jsou ochranné známky společnosti LEGO Group. ©2017 the LEGO Group.
LEGO® TECHNIC 42082 Terénní jeřábový vůz
6 290,-
s DPH
Kód: 1673237-CR

Dostupnost a expedice: 3 - 5 dní
Tento autentický model LEGO Technic® napodobeninou jedné Absetzkippers nabízí lohnendes stavbu a zážitkem. Model má kabina, odolné pneumatiky, velké výstražné světlo, funkční řízení a plně postav si funkční háček zatížení. Otočnou klikou, pošle Frachtcontainer znovu nabít a. Tento model 2v1 z tohoto sada pro zkušení Baumeister lze na letišti fire přestavět. Tento text byl přeložen strojově. Název LEGO, logo LEGO, mini figurka, DUPLO, LEGENDS OF CHIMA, logo FRIENDS, logo MINIFIGURES, DIMENSIONS, MINDSTORMS, MIXELS, NINJAGO a NEXO KNIGHTS jsou ochranné známky společnosti LEGO Group. ©2017 the LEGO Group.
LEGO® TECHNIC 42084 Absetzkipper
299,-
s DPH
Kód: 1606809-CR

Dostupnost a expedice: 3 - 5 dní
Sada, která rozhýbe modely Lego Technic. Ideální pro doplnění elektrického pohonu a dalších funkčních prvků u vybraných stavebnic. Sada obsahuje motorek, box na baterie, světla včetně kabelu a přepínač. ®LEGO ©2011 The LEGO Group.
Motorová sada Power Functions LEGO Technic 8293
826,-
s DPH
Kód: 498328-CR

Dostupnost a expedice: 3 - 5 dní


nahoru


Značkové RC MODELY


RC modely REELY RC příslušensví MODELCRAFT Nabíječky VOLTCRAFT TAMIYA rc modely HPI-RACING RC modely CARSON rc modely THUNDER-TIGER RC modely TEAM-C RC modely T2M RC modely Thunder Tiger RC modely KYOSHO RC modely

RC modely? A co to jsou RC MODELY?

RC model je jakýkoli model ať už RC auta, RC vrtulníku, RC lodě či letadla, rádiově řízený. Prakticky se jedná o modely na dálkové ovládání. Nejprodávanější a nejoblíbenější jsou RC modely aut, jejich ovládání a požitek z jízdy je neuvěřitelný. Mezi trochu složitější modely ale přesto velmi dobře ovladatelné patří vrtulníky a letadla. Pro naprosté začátečníky v RC modelech doporučujeme RTR sady (Ready To Run), tyto sady obsahují kompletní sadu všeho potřebného, stačí jen dokoupit baterie do vysílačky a můžete jezdit.

Pro koho RC modely jsou?

RC modely jsou určeny prakticky pro každého kdo má chuť si hrát s RC auty, RC letadly, RC loděmi a RC vrtulníky. V této kategorii hraní není žádné omezení jen pro každého je určena jiná hračka, pro začátečníky levné modely k naučení a pro pokročilé profi rc modely. U nás si vybere každý…

Doporučujeme začínat zde: RC modely aut, RC modely BUGGY, TRUGGY, MONSTER, dále RC modely lodí, letadel

Zboží doručujeme:

Pavla Růžičková

Česká pošta, na dobírku, cena 148,- Kč

Pavla Růžičková

PPL, na dobírku, cena 148,- Kč

Možnosti platby:

Na dobírku, platba bankovním převodem

Kontaktní adresa a prodejna
RC modely aut, lodí, letadel a vrtulníků:

Hrackolend, RC modely kam se podíváš

info@hrackolend.cz

Hračkolend.cz
Plyšáky u nás nenajdete...

Litoměřická 52,
Česká Lípa
470 01

Pan vedoucí:

Igor Růžička Igor Růžička
E-mail: igor@hrackolend.cz
Tel.: +420 602 590 044

Pracovní doba zde


Syn pana vedoucího

Tomáš Růžička rc modelyTomáš Růžička
Email: tomas@hrackolend.cz