Na našich stránkach jsou používány soubory cookies. Pokračováním v prohlížení těchto stránek souhlasíte s používáním cookies na Vašem zařízení. Souhlasím

Vyberte kategorii
přihlášení

úvod   >   Audio   >   HiFi zařízení
6 produktů

Audio - HiFi zařízení

cena od: 1 590,-
do: 13 091,-
Řadit podle
Filtr:
značky a parametry
CD-2000ME přehrává vedle běžných audio CD také soubory MP3 a WMA. MP3 nebo WMA soubory lze přehrávat z CD-R, CD-RW nebo prostřednictvím USB konektoru i přímo z MP3 přehrávače, USB flash disku nebo externího pevného disku formátu FAT32. Přehrávání souborů MP3/WMA z USB disku·Podpora CD, CD-R, CD-RW·Přehrávání souborů MP3/WMA z USB disku·Kódování/přehrávání audio CD do MP3 souborů na USB flash disk IR dálkové ovládání (vč. 2x baterie AAA)·Audio kabel (2x cinch vidlice / 2x cinch vidlice)
CD přehrávač Renkforce CD-2000ME, černá
2 990,-
s DPH
Kód: 1173731-CR

Dostupnost a expedice: 15.04.2021
Hi-Fi kazetový přehrávač TP-1000 se dvěma nezávisle na sobě pracujícími přehrávači kazet. Levý slouží k přehrávání, pravý k nahrávání a přehrávání. Nahrávky lze přehrávat ze všech externích zdrojů (např. z CD přehrávače a rádia) a samozřejmě i z kazety na kazetu. Hlavními přednostmi jsou rychlé kopírování z kazety na kazetu. Kazetový přehrávač TP-1000 je vhodným doplňkem do vašeho stávajícího stereo zařízení nebo ideální součástí Renkforce Hi-Fi Tower série 1000. Dvojitý kazetový přehrávač s funkcí Full Auto Stop·Kopírování z kazety s normální a dvojitou rychlostí·Levá strana pro přehrávání·Pravá strana pro nahrávání a přehrávání·Dynamické potlačení šumu Kabel pro dálkové ovládání·Kabely cinch
Kazetový přehrávač Renkforce TP-1000
2 589,-
s DPH
Kód: 1173729-CR

Dostupnost a expedice: 15.04.2021
2 Kassettendecks für Aufnahme und Wiedergabe mit unabhängigen Mechanismen·Rauschunterdrückung während der Wiedergabe·Mikrofoneingang mit Mikrofonmixer für Karaoke und Ansagen TEAC W-1200 Doppel-Kassettendeck·Včetně dálkového ovládání·2x AA baterie·1 x Cinch-Audiokabel·.
Kazetový TEAC W-1200 černá
13 090,-
s DPH
Kód: 1697268-CR

Dostupnost a expedice: 19.04.2021
Minizesilovač Renkforce E-SA9 je kvalitní výrobek s ušlechtilým dizajnem.Minizesilovač má boční části s imitací dřeva a symetricky uspořádané ovládací prvky. Kdispozici jsou na minizesilovači vstupy CD, tuner, magnetofon a AUX. Oddělené ovladače pro basy a výšky umožňují optimální přizpůsobení zvuku k připojeným reproboxům. Tento malý zesilovač je ideální pro mnoho oblastí použití, např. jako centrála vaší hi-fi sestavy, jako druhý zesilovač nebo do pokoje pro hosty - E-SA9M totiž zní stejně dobře, jak vypadá! Velmi kompaktní provedení Návod k obsluze.
Stereo zesilovač Renkforce E-SA9, 2 x 12 W, stříbrná (metalíza), tmavě hnědá
1 590,-
s DPH
Kód: 350134-CR

Dostupnost a expedice: 15.04.2021
50 W výstupní výkon na kanál·Zesilovač z hliníku s masivní 4 mm silnou čelní panel·Všechny knoflíky z hliníku pro elegantní design·Hudební vstup přes USB, Bluetooth® a 4x Cinch (Stereo)·Včetně dálkového ovládání Baterie nejsou součástí dodávky. Tyto nejsou součástí dodávky! Zesilovače·Síťový kabel.·Dálkové ovládání·Návod k obsluze.
Stereo zesilovač Renkforce T21, 2 x 50 W, hliník
2 490,-
s DPH
Kód: 1534231-CR

Dostupnost a expedice: 15.04.2021
Přijímač pro rozhlasové programy pomocí kabelu·Možnost uložení až 9 stanic·OLED displej Kabelové rádio Cablestar 100·Dálkové ovládání·Napájecí zdroj·IEC anténový kabel·IEC adaptér.
TechniSat Cablestar 100 přijímač digitálního rádia černá
1 701,-
s DPH
Kód: 1697859-CR

Dostupnost a expedice: 15.04.2021


nahoru


Značkové RC MODELY


RC modely REELY RC příslušensví MODELCRAFT Nabíječky VOLTCRAFT TAMIYA rc modely HPI-RACING RC modely CARSON rc modely THUNDER-TIGER RC modely TEAM-C RC modely T2M RC modely Thunder Tiger RC modely KYOSHO RC modely

RC modely? A co to jsou RC MODELY?

RC model je jakýkoli model ať už RC auta, RC vrtulníku, RC lodě či letadla, rádiově řízený. Prakticky se jedná o modely na dálkové ovládání. Nejprodávanější a nejoblíbenější jsou RC modely aut, jejich ovládání a požitek z jízdy je neuvěřitelný. Mezi trochu složitější modely ale přesto velmi dobře ovladatelné patří vrtulníky a letadla. Pro naprosté začátečníky v RC modelech doporučujeme RTR sady (Ready To Run), tyto sady obsahují kompletní sadu všeho potřebného, stačí jen dokoupit baterie do vysílačky a můžete jezdit.

Pro koho RC modely jsou?

RC modely jsou určeny prakticky pro každého kdo má chuť si hrát s RC auty, RC letadly, RC loděmi a RC vrtulníky. V této kategorii hraní není žádné omezení jen pro každého je určena jiná hračka, pro začátečníky levné modely k naučení a pro pokročilé profi rc modely. U nás si vybere každý…

Doporučujeme začínat zde: RC modely aut, RC modely BUGGY, TRUGGY, MONSTER, dále RC modely lodí, letadel

Zboží doručujeme:

Pavla Růžičková

Česká pošta, na dobírku, cena 148,- Kč

Pavla Růžičková

PPL, na dobírku, cena 148,- Kč

Možnosti platby:

Na dobírku, platba bankovním převodem

Kontaktní adresa a prodejna
RC modely aut, lodí, letadel a vrtulníků:

Hrackolend, RC modely kam se podíváš

info@hrackolend.cz

Hračkolend.cz
Plyšáky u nás nenajdete...

Litoměřická 52,
Česká Lípa
470 01

Pan vedoucí:

Igor Růžička Igor Růžička
E-mail: igor@hrackolend.cz

Pracovní doba zde


Syn pana vedoucího

Tomáš Růžička rc modelyTomáš Růžička
Email: tomas@hrackolend.cz